نقاشی ساختمان در آزادی

نقاشی ساختمان در آزادی

در صورتی که نیاز به نقاشی ساختمان در آزادی یا کل تهران و کرج دارید درست آمده اید.

آیا رنگ و نقاشی خانه بر دمای داخل خانه تاثیر می گذارد؟

در حالی که تابستان ممکن است برای فعالیت ها و  سرگرمی های آبی در فضای باز عالی باشد، هوای گرم و آفتاب در خارج می تواند درجه حرارت را در داخل خانه افزایش دهد. تهویه مطبوع می تواند خانه را خنک نگه دارد، اما شما می توانید خانه خود را از ابتدا برای داغ شدن خانه، جلوگیری کنید.

نوع رنگ یا مواد بیرونی خانه شما می تواند بر میزان گرمای هوا (یا هوای سرد) که از طریق دیواره ها جذب می شود را تحت تاثیر قرار دهد. انتخاب مواد و رنگ های کارآمد می تواند به طور بالقوه به کاهش هزینه های انرژی کمک کند با کمترین استفاده از یک سیستم گرمایی یا خنک کننده مکانیکی.

نقاشی ساختمان در آزادی

رنگ نقاشی

رنگ خانه شما می تواند جذب گرما را تحت تاثیر قرار دهد. طبق گزارش وزارت انرژی (DOE)، در خنک سازی خانه شما به طور طبیعی، رنگ های تیره و تاریک می توانند ۷۰ تا ۹۰ درصد انرژی تابشی خورشید را جذب کنند که بعدا می توانند به خانه منتقل شوند. در همین حال، رنگ روشن می تواند کمک کند که حرارت خورشید را از خانه دور کند. برای مثال، دیوارهای سفید ۳۵ درصد گرما کمتر از دیوارهای سیاه جذب می کنند، به همین دلیل برای خنک کردن خانه نیاز به انرژی کمتری دارد.

مصالح ساختمانی

اگر قصد دارید یک خانه کمی خنک تر داشته باشید، باید آنچه را که در ساخت خانه استفاده می شود را با دقت در نظر بگیرید. دیوارهای آجری یا بتونی می توانند کولر را در یک روز گرم تابستان نسبت به مواد دیوار سبک وزن کمتر استفاده کند. و این می تواند در طول ماه های سردتر به شما کمک کند گرم تر باشید. مصالح ضعیف به طور طبیعی گرمای خارج را جذب می کند و طول آن را طولانی تر می کند، فرایند گرم شدن داخلی در زمستان و فرایند خنک کننده در تابستان افزایش می یابد.

مصالح ساختمانی باریک می تواند به راحتی خانه شما را راحت نگه دارد. بعد از اینکه دیوارهای آجر یا خشتی در طول روز گرما را جذب می کنند و به آرامی آن را به داخل وارد می کنند و در طول روز به خنک کننده خانه ها کمک می کنند و در شب، گرم تر می شوند.

سایر گزینه های صرفه جویی در انرژی

علاوه بر انتخاب مصالح ساختمانی یا رنگ نقاشی ساختمان، راه های دیگری نیز برای کمک به حفظ راحتی خانه شما وجود دارد. مانند نصب سایبان ها و کاشت درختان در اطراف خانه نیز راه هایی برای کمک به خنک سازی خانه شما است.

یک راه خوب برای حفظ درجه حرارت داخلی، جلوگیری از ورود هوا گرم و یا سرد به خانه است. با نصب عایق در پنجره ها و دیوارهای بیرونی راه هایی برای جلوگیری از ورود هوا به داخل خانه شما می باشد.

با در نظر گرفتن قواعد حفظ گرما و یا سرد، می توانید صورتحساب های انرژی خود را کاهش دهید.

گروه ما با داشتن نقاشان توانمند می توانند شما را برای نقاشی ساختمان در آزادی یا همه مناطق تهران و کرج یاری نمایند.

نقاشی ساختمان با مدیریت محمدی
۰۹۱۹۱۳۱۳۸۸۴
۰۹۲۱۷۱۸۸۱۲۱
۰۹۳۸۶۵۰۸۲۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *