نقاشی ساختمان در آپادانا

نقاشی ساختمان در آپادانا

اجرای خدمات رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان در آپادانا و کل تهران و کرج

 

چند نکته برای صرفه جویی در هزینه های رنگ آمیزی خانه

یک ست تازه نقاشی ساختمان باعث می شود همه چیز عالی به نظر برسد. اما ابتکارات نیاز به پرداخت هزینه دارد. نقاشان حرفه ای حدود ۴۰۰۰ دلار برای دستمزد و مواد مورد نیاز هزینه دارد تا قسمت بیرونی یک خانه ۲۵۰۰ فوت مربعی و تقریبا ۵۵۰۰ دلار برای داخل خانه ای با دو طبقه برای نقاشی باید هزینه کنید. نرخ نقاشان هنری ممکن است بین ۲۰ تا ۶۰ دلار در ساعت باشد، اما تقریبا ۴۰ دلار در مناطق شهری معمول است. (سال ۲۰۱۸ در آمریکا)

با اندیشه و برنامه ریزی، می توانید هزینه نقاشی خارجی ساختمان و یا رنگ آمیزی داخلی خانه خود را به حداقل برسانید، اینکه آیا شما از یک نقاش حرفه ای استفاده می کنید یا کار خود را انجام می دهید، نیز هم بر قیمت تمام شده و کیفیت نهایی کار تاثیر گذار است.

برآورد هزینه

با توجه به نقاشی و دکوراسیون پیمانکاران آمریکایی، یک سازمان تجاری، در اینجا برخی برآوردها از هزینه های مربوط به رنگ آمیزی بیرونی ساختمان و داخلی خانه، از جمله دستمزد و مواد مصرفی حرفه ای را محاسبه کرده است.

هزینه نقاشی فضای خارجی خانه هزینه نقاشی فضای داخلی خانه
۵۰۰ فوت مربع: ۷۵۰ تا ۱،۵۰۰ دلار ۵۰۰ فوت مربع: ۷۵۰ تا ۱،۵۰۰ دلار
۱ طبقه ۱،۰۰۰ فوت مربع: ۱،۰۰۰ تا ۳،۰۰۰ دلار ۱،۰۰۰ فوت مربع: ۱،۵۰۰ تا ۳،۰۰۰ دلار
۲ طبقه ۲،۵۰۰ فوت مربع: ۳،۰۰۰ تا ۵،۰۰۰ دلار۲،۵۰۰ فوت مربع: ۳،۷۵۰ تا ۷،۵۰۰ دلار
۳-۴ طبقه ۴،۰۰۰ فوت مربع: ۴،۰۰۰ تا ۷،۰۰۰ دلار ۴،۰۰۰ فوت مربع: ۶،۰۰۰ تا ۱۲،۰۰۰ دلار

توجه: هر فوت = ۳۰٫۴۸ سانتی متر

نقاشی ساختمان در آپاداناصرفه جویی در هزینه رنگ آمیزی یک خانه

طبق گفته نقاشان متخصص، هزینه نقاشی خانه متفاوت است، با توجه به اینکه چه موادی را رنگ آمیزی می کنیم، از چه محصولی استفاده می کنیم و در چه منطقه آب و هوایی (معتدل، استوایی، گرم و خشک، کوهستانی و …) زندگی می کنید، متفاوت است.

 

 

 

بیشتر هزینه ها به دو دسته اصلی تقسیم می شوند:

هزینه های نیروی کار

بزرگترین هزینه کار است. بیشتر وقت نقاش صرف آماده سازی سطح می شود، به طوری که رنگ به خوبی اجرا شود. یکی از بزرگترین صرفه جویی بالقوه کنترل یا کاهش چگونگی زمان نقاشی حرفه ای است، که با تمیز کردن، پچ کردن، اصلاح و ترمیم کردن محل نقاشی، زمان اجرای کار کاهش می یابد.

 

هزینه رنگ و مواد

رنگ بزرگترین هزینه بعدی شما خواهد بود، در هر منطقه ، قیمتی از ۲۰ تا ۷۰ دلار یا بیشتر در هر گالن هزینه دارد، بسته به شاین، درجه انتخابی و هر ویژگی خاص. بعضی از رنگها، به عنوان مثال، مقاوم به قالب هستند. یا رنگ دیگری بوی نامطبوع کمتری ایجاد می کنند. برخی از آنها گارانتی مادام العمر دارند. با این حال، رنگ با ضمانت ممکن است ارزش بالاتری نداشته باشد. در گزارش های مصرف کننده اعلام شده که تقریبا ۹ سال برای رنگ بیرونی با ضمانت می تواند عمر  کند. اما البته ممکن است شما از رنگ قبلی خسته شده و زودتر در فکر رنگ آمیزی و ایجاد فضای جدید نمایید.

نقاش شما احتمالا توصیه می کند در در این زمینه به او اعتماد کنید و کار ها را به بعده او بگذارید. بانکرافت (نقاش حرفه ایی در آمریکا) ترجیح می دهد رنگ اکریلیک درجه دوم برای بیشتر قسمت ها استفاده کند. او می گوید، این رنگ سطح را می گیرد و به خوبی پوشش می دهد و قیمت مناسب دارد. او اضافه می کند: “اگر شما گاراژ یا زیرزمین خود را نقاشی می کنید، می توانید از درجه پایین تری از رنگ استفاده کنید.

سایر مواد – از جمله بین، نوار، برس، غلطک و سایر تجهیزات و لوازم – در یک پیشنهاد گنجانده می شوند.

 

نکاتی برای صرفه جویی در هزینه های نقاشی ساختمان

با این کار شما ، باعث کاهش هزینه ها می شود، و می تواند در میزان زمان نقاش در کار صرفه جویی شود. و همچنین راه های دیگری برای کاهش هزینه ها وجود دارد. این نکات حرفه ای را برای به حداکثر رساندن صرفه جویی خود اجرا کنید:

 

۱- دریافت پیشنهادات رقابتی

فریمن می گوید قبل از استخدام یک نقاش، برآوردهای چندگانه دریافت کنید. نقاشان توصیه شده از دوستان را پیدا کنید یا در نقاشی و تزئینات پیمانکاران مناسب را جستجو کنید.

از یک نقاش بپرسد که چه قدر زمان برای آماده سازی و نقاشی نیاز است، نام محصولات مورد استفاده، چه مقدار رنگ و هزینه هر ست اضافی، چقدر می شود.

 

۲- از یک قرارداد استفاده کنید

توافقنامه خود را به صورت کتبی دریافت کنید. قرارداد می تواند خیلی ساده باشد، شامل برآورد زمان برای هر جنبه از کار، مانند “این چیزی است که ما می خواهیم، انجام دهیم: ما قصد داریم پنجره ها را بپوشانیم و بتونه. ما قصد داریم دو ست از رنگ را با استفاده از غلطک و رنگ انتخاب شده نقاشی کنیم.

 

۳- برخی از کارها را خود انجام دهید

شما می توانید بسته به نیازتان قسمت هایی را حذف کنید. بزرگترین هزینه شما رنگ است. هزینه های دیگر شامل خرید و یا اجاره لوازم و تجهیزات، مانند قلاب، پرایمر، برس، غلطک، بین و نردبان یا داربست. فریمن توصیه می کند که رنگ را با قلم مو بزنید نه با اسپری .

 

۴- محدوده کار را اصلاح کنید

قبل از امضای قرارداد، به دنبال راه هایی برای ترمیم جنبه های کاری خود باشید، شاید برای شما مهم نیست، به عنوان مثال، ممکن است از رنگ آمیزی سقف یا گنجه داخلی، برای صرفه جویی در رنگ و هزینه دستمزد، منصرف شوید.

 

۵- فکر کردن استراتژیک در مورد رنگ

با تغییر رنگ های موجود خود به جای تغییر رنگ ها، اگر سطح در شرایط خوبی باشد، می توانید از یک رنگ رنگ به جای دو رنگ استفاده کنید. همچنین، از رنگ های بسیار عمیق و تر و تمیز استفاده کنید. قرمز روشن و زرد ممکن است به چهار یا پنج ست رنگ آمیزی برای پوشش خوب نیاز داشته باشد، بنابراین اگر شما از آنها استفاده کنید، رنگ های مورد علاقه را انتخاب کنید تا کار را با ست های کمتر انجام دهید.

رنگ های تیره تر در فضای باز شاید خوب به نظر برسد، اما آنها زودتر از رنگ های سبک تر محو می شوند، بنابراین شما مجبور به رنگ آمیزی بیشتر می شوید. شما می توانید جسورانه تر و عمیق تر از آنچه که باید برای خارج ساختمان عمل کنید. می توانید یک درب قرمز رنگ آتشین داشته باشید، و می توانید هر دو سال یکبار درب را رنگ آمیزی کنید و تازه و پر جنب و جوش به نظر برسید.

 

 

ما علاوه بر نقاشی ساختمان در آپادانا در کل تهران و کرج خدمات نقاشی و رنگ آمیزی را ارائه می کنیم در صورت نیاز به مشاوره و یا سفارش رنگ آمیزی منزل و ساختمان مسکونی تجاری اداری و … خود با ما تماس بگیرید.

 

بامدیریت محمدی

۰۹۱۹۱۳۱۳۸۸۴
۰۹۲۱۷۱۸۸۱۲۱
۰۹۳۸۶۵۰۸۲۷۰

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *