نقاشی ساختمان در اکباتان

نقاشی ساختمان در اکباتان

علاوه بر  نقاشی ساختمان در اکباتان ما همه مناطق تهران و کرج را نیز تحت پوشش داریم خدمات رنگ آمیزی را ارائه می کنیم.

هنگامی که به فکر زیباسازی خانه خود هستید، رنگ یک گزینه ضروری است. مانند لوازم آرایشی که هنرمندانه به کار گرفته شود، رنگ آمیزی خانه اولین تصویر هر خانه ای را ایجاد می کند، نقاشی فضای بیرونی می تواند پر هزینه باشد هم از لحاظ زمان و هم از نظر مالی، بنابراین شما می خواهید یک طرح را انتخاب کنید که برای چندین سال آینده رنگ آمیزی مناسبی داشته باشید.

ابتدا از کجا شروع کنید

هنگام طراحی و نقاشی ساختمان، عوامل متعددی درگیر میشوند. اول، عوامل خانه شما؛ هر خانه بخشی از یک محیط وسیع تر است و این به شما کمک می کند تا رنگ انتخابی خود را آگاهانه انتخاب کنید. انتخاب رنگ شما برای محیط اطراف بسیار مفید است. اگر خانه شما نزدیک به همسایگان تان است، خانه های آنها ممکن است بر شما تاثیر بگذارد. این به این معنی نیست که شما نیاز دارید که با آنها مطابقت داشته باشید، اما استفاده از رنگهای مشابه یا متناقض برای کمک به شما مناسب است.

ویژگی های ثابت را در نظر بگیرید

ویژگی های دائمی و رنگ های موجود در خانه و اطراف آن نگاه کنید، که قابل تغییر نیست، مانند سقف، آجری، پنجره های چوبی و قاب پنجره آلومینیومی. سقف و راهرو، مناطقی بزرگ هستند که دارای رنگ هستند، چه از آجر گرم و یا از کاشی های خنثی. رنگ های انتخابی شما باید با اینها هماهنگ باشند.

سبک خانه نیز باید مورد توجه قرار گیرد، به ویژه اگر شما در یک محیط سنتی هستید

بلند مدت فکر کنید

نقاشی خارج از منزل شما شامل هزینه زیادی است، بنابراین از دیدگاه صرفه جویی و پس انداز، طرح های رنگی بیرونی نیاز به طول عمر بیشتری نسبت به داخلی دارند. در حالت ایده آل، شما می خواهم در یک دهه آینده نتیجه مناسبی ببینید. به همین دلیل همواره یک ایده فوق العاده ای نیست که با انتخاب رنگ شما با مد رو به جلو برود. با این حال، یک گره نقاش ماهر اغلب کارهای شگفت انگیز برای اصلاح کردن یک نمای خسته می توانند انجام دهند.

تک رنگ دراماتیک

رنگ آمیزی کلاسیک هنوز هم مثل نقاشی مدرن، با یک طرح ساده سیاه و سفید می تواند یک نمای با تاثیر زیاد ایجاد کند. می توان رنگ ها را با درصدهای – ۵۰/۵۰، ۴۰/۶۰ یا ۳۰/۷۰ – بروی بلوک های ساختمانی اجرا نمود. از رنگ کنتراست استفاده کنید تا به صورت بصری ساختمان را برجسته کنید، عناصر معماری جسورانه یا زیربناهای مختلف را برجسته کنید.

تکنیک کمتر چالش انگیز اما به همان اندازه قاطعانه این است که دیوار سفید با سایه هایی سیاه را ایجاد کنید. کنتراست معماری خانه شما را نشان می دهد.

نقاشی ساختمان در اکباتان

زیبا در سایه

برای ظرافت بیشتر، می توانید از یک طرح کلاسیک، دو رنگی استفاده نکنید. ترکیب رنگی روی دیوارها می تواند ان را تر و تمیز و سفید به نظر رساند و به ویژه برای خانه های آب و هوای معتدل مناسب است. چیدن پنجره های فریم، نردبان و سایر جزئیات معماری در رنگ سفید تیره، یک هارمونی ایجاد کند.

با الهام گرفتن از محیط اطراف این نوع طرح می تواند برای خانه های ساحلی و ویلایی مناسب باشد.

نکته: خورشید می تواند رنگ را شستشو دهد، بنابراین شما می توانید فضای خارج خانه از رنگ های تیره تر استفاده کنید، همچنین مهم است که اطمینان حاصل شود که کنتراست تیز و زیبایی بین رنگ دیوار اصلی و رنگ های روشن تر وجود دارد.

الهام از طبیعت

رنگ های الهام گرفته از کشور آفتابگردان ذاتا در هر شرایطی جذاب است. ظاهری با لایه های رنگ گرم، قهوه ای خاکستری و غنی و با عناصر دیگر مثل چوب، آجر و سنگ، ایجاد کنید. این نوع رنگ در چشم بسیار راحت است و می تواند گرما و علاقه به خطوط اجرا شده در معماری معاصر را القاء کند.

در حالی که در مورد تعداد رنگ هایی که در فضای بیرونی یک خانه هیچ قانونی وجود ندارد، سه تا چهار رنگ به طور کلی کافی است. فراموش نکنید که رنگ سقف، راهرو و هر قسمت دیگری مانند دیوارهای آجری را شامل می شود، سنگ مصنوعی یا چوب در طرح نمای شما تاثیر دارد.

نکاتی برای انتخاب آسان تر رنگ

تعداد زیاد گزینه های رنگ می تواند کار شما را برای انتخاب سخت کند: و این که کدام یک برای خانه شما مناسب است؟ نورپردازی نیز نقش بزرگی در نمای ساختمان بازی می کند و بر روی رنگ شما تاثیر خواهد گذاشت.

می توانید فرایند انتخاب را با یک رنگ ساده شروع کنید، می توانید رنگ اصلی اصلی را به دست بیاورید، سپس نگران رنگ های کنتراست باشید. در غیر این صورت هر زمانی که ذهن خود را در رنگ اصلی تغییر دهید، رنگ های فرعی نیز ممکن است تغییر کند. به طور کلی رنگ اصلی دلخواه را پیدا کنید و سپس ممکن است با تضاد هایی ازرنگ تیره تر و یا روشن تر می توانید به نتیجه برسید.

در صورتی که نیاز به نقاشی ساختمان در اکباتان و یا کل تهران دارید با ما تماس بگیرید

بامدیریت محمدی

۰۹۱۹۱۳۱۳۸۸۴
۰۹۲۱۷۱۸۸۱۲۱
۰۹۳۸۶۵۰۸۲۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *