نقاشی ساختمان در باغ فیض

نقاشی ساختمان در باغ فیض

یکی از محلاتی که گروه ما خدمات رنگ آمیزی را اجرا می کند نقاشی ساختمان در باغ فیض است، می توانید پروژه های خود را به استادان با تجربه نقاشی ساختمان بسپارید.

انتخاب غلطک مناسب

صرف زمان و انرژی انتخاب رنگ مناسب برای یک پروژه کاملا مهم است. و مورد بعدی انتخاب غلتک رنگ مناسب است,
آناتومی غلتکی ساده است: یک دسته، سیلندر و پوششی که سیلندر دارد. دسته باید از فولاد ساخته شود
دستگیره آن باید از جنس پلاستیکی یا چوبی باشد. پوشش باید به طور محکم در محل خود قرار گیرد، اما باید آن را بتوان آسان تعویض کرد.

کیفیت مناسب

یک غلتک خوب باعث می شود تا کیفیت بالاتری بدست آید و همچنین سریعتر و ساده تر انجام شود. غلتک خوب می تواند مقدار زمانی که شما در یک پروژه صرف می کنید را گاهی تا چند ساعت کاهش دهد. اندازه عرض غلطکها متفاوت هستند است که اغلب برای رنگ آمدن دیوار از ۱۸ اینچی (۴۵٫۷۲ سانتیمتر) استفاده می شود. با این حال غلتک معمولی حدود ۹ اینچ (۲۲٫۸۶ سانتیمتر) است. بدیهی است که عرض مناسب برای یک کار خاص بستگی به نیازهای پروژه و محل رنگ آمیزی دارد.

پوشش غلتک

باید به پوشش غلتکی نیز توجه کنید. پوسته های خوب دارای هسته های پلاستیکی یا فنل (کاربید تحت پوشش) هستند که در برابر رطوبت مقاومت دارند و با چسب ساخته شده اند که در حلال های رنگی قرار دارند (و به این ترتیب پوسته پوشش یا پارچه را بر روی هسته خود نگه می دارد). همچنین چیزی است که نباید به دنبال آن باشید. غلطک های فوم است، این نوع غلطک باعث ایجاد حباب های هوا و کاهش کیفیت می شود و باید از آن اجتناب شود.

ماهیت پروژه طول عمر پوشش غلتک را تعیین کند، اگر نقاشی دیوار جدید را انجام می دهید یا یک سطح مشابه به رنگ قبلی با رنگ براق را نقاشی کنید، قطری با ۱/۴ یا ۳/۱۶ اینچ (۳٫۵۵ تا ۸ سانتیمتر) صاف ترین نتیجه کار را فراهم می کند.

نگهداری غلطک

در بین ست های رنگ آمیزی، غلطک ها را در یک کیسه پلاستیکی نگه دارید برای زمان های طولانی غلطک را تمیز کنید و سپس در یک مکان سرد و تاریک نگهداری نمایید تا دفعه بعد برای رنگ آمیزی مشکلی نداشته باشید.

نقاشی ساختمان با غلطک در باغ فیض

سرعت اجرای کار

سرعت و انعطاف پذیری بزرگترین مزایای استفاده از غلتک است. اکثر رنگ های دیواری در واقع برای کاربرد غلطک فرموله شده است، بنابراین منطقی است که این روش را انتخاب کنید. غلطک های ویژه ای برای نقاشی کردن سطوح یا وارد شدن به گوشه ها وجود دارند و برخی از مدل های جدید حتی دارای یک مخزن رنگی هستند که حداقل در نظریه سینی رنگ را منسوخ می کنند.

غلتک ارزان

یک غلتک ارزان قیمت ارزش ندارد، زیرا باعث می شود که پروژه خسته کننده و وقت گیر شود. غلتک های ارزان قیمت می توانند یک دیواره را به صورت لکه دار ایجاد و باقی بگذارند. به نظر بسیاری از نقاشان نقاشی ساختمان، انتخاب یک غلتک پیچیده تر از آن است که در ابتدا به نظر می رسد. با این وجود، اگر عوامل ذکر شده در بالا را در نظر بگیرید، تقریبا غلتک مناسب برای این کار را انتخاب می کنید.

جهت نقاشی ساختمان در باغ فیض با ما تماس بگیرید

نقاشی ساختمان با مدیریت محمدی
۰۹۱۹۱۳۱۳۸۸۴
۰۹۲۱۷۱۸۸۱۲۱
۰۹۳۸۶۵۰۸۲۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *