نقاشی ساختمان در بلوار فردوس

نقاشی ساختمان در بلوار فردوس

اگر در فکر نقاشی ساختمان در بلوار فردوس هستید ، با ما تماس بگیرید

قبل از استخدام یک نقاش خانه به چه نکاتی باید توجه بکنیم؟

داخل یا خارج خانه؟ در داخل، کف یا سقف قابل دسترسی و نور کار یکنواخت وجود دارد. خارج از آن، زمین ناهموار باعث می شود که نیاز به نردبان و داربست داشته باشید. طبیعت دوست شما نیست: دود می تواند مشکلات چسبندگی رنگ را ایجاد کند و باران می تواند رنگ مرطوب را خراب کند.

 

یک اتاق یا کل خانه؟ انجام رنگ آمیزی یک اتاق کوچک، پروژه ای مناسب برای انجام در آخر هفته است. اما اگر تعداد دفعاتی که در حال جابجایی مبلمان، اجرای دیوارها و مرتب سازی بر اساس سالن تعداد اتاق ها در خانه باشد ، کار را زیاد کنید پس ممکن است بخواهید یک کمک واقعی بگیرید. شما احتمالا می توانید یک دیوار پارکینگ را با یک ست رنگ آمیزی نمایید، اما برای نقاشی تمام سطوح خانه است معمولا بهتر است از یک نقاش ساختمانی کمک بخواهید.

 

یک یا دو طبقه؟ نقاشی یک طبقه ممکن است در محدوده یک صاحب خانه باشد. اما دو یا طبقات بیشتر و نیاز به نردبان و داربست در حد یک پیمانکار است.

 

رنگ آمیزی جدید یا تعمیرات؟ اگر یک پیمانکار بازسازی مجدد دیوار گچی را به پایان برساند، کار آماده سازی تمام شده و نقاشی ساختمان می تواند شروع شود. مواقعی که دیوارها و سطوح نیاز زیادی به ترمیم و اصلاح کردن دارند، نسبت به پروژه مشابه می تواند دو برابر طول بکشد.

 

استفاده از همان رنگ یا تغییر رنگ؟ رنگ آمیزی با یک رنگ مشابه به ندرت نیازمند بیش از یک پوشش کامل است. اما تغییر رنگ به طرز چشمگیری، معمولا نیاز به حداقل دو ست رنگ آمیزی و دو برابر کار نقاشی نیاز دارد.

 

نقاشی ساختمان در بلوار فردوس

 

اغلب دیوارها یا چوب؟ یک غلتک باعث می شود کار سریع از دیواره های بدون مانع اجرا شود. اتاق هایی با پایه های گسترده ای، روکش پنجره های پیچیده و قالب های چوبی ، ریزه کاری های سقف، زمان و تلاش بیشتری را تقاضا می کند. مواردی مانند کابینت و قفسه ، لبه و گوشه های دیوار همگی بر زمان اجرای کار تاثیر می گزارند.

 

درجه یک یا دو؟ به طرح های نقاشی که پیش از آن با آن برخورد کرده اید، نگاه کنید. آیا به صورت تر و تمیز می خواهید انجام دهید؟ آیا دیوارها یکسان و بدون علائم هستند؟ اگر شما می خواهید نتایجی که ممکن است دشوار و وقت گیر باشد و برای دستیابی به طرح مد نظر خودتان باشد، یک نقاش خوب را استخدام کنید.

 

اگر تصمیم به استخدام نقاش ساختمانی دارید، چند نقاش را بررسی کرده و پیشنهادها را ارزیابی کنید. شما احتمالا تفاوتهای زیادی را در همین کار پیدا خواهید کرد.

 

از شرکت ها بخواهید تمام جزئیات را به صورت کتبی درج کنند. اگر چه به نظر می رسد این موضوع به اندازه کافی ساده است، اما یک رویکرد آرامش بخش را ارائه دهد و وعده داده شده با تمام جزئیات اجرا می شود. این می تواند بعدا از یک چالش برای دریافت کار، مواد و سایر جزئیات جلوگیری کند.

 

قراردادهای خوب عبارتند از: شرح کار و تعمیرات؛ مشخصات رنگ با نام تجاری، نوع، رنگ و شماره محصول؛ تعداد ستها؛ و یک شرح کامل از کار، از جمله موارد اغلب حذف شده مانند داخلی کابینت و کرکره. حداقل تاخیر را با مشخص کردن اینکه، شرایط آب و هوایی، و کار پیوسته انجام شود.

 

مشخص کنید که آیا نقاش یا شما رنگ را تهیه می کنید. در بررسی رنگ ها متوجه می شوید که برخی از رنگ های نسبتا ارزان تر از رنگ های دیگر هستند. اما به یاد داشته باشید که اکثر رنگ ها مقاومت در برابر ترک خوردگی، لایه برداری دارند. این که نقاشی چه کسی است – و این که چقدر ماهر است – مهمتر از نوع رنگی که در سطل است.

 

قبل از شروع کار، اطراف خود را خلوت کنید. بهتر است که از دیگران برای کمک به جابجایی یک قفسه کتاب بزرگ درخواست کنید، اتومبیل را از گاراژ یا مقابل خانه حرکت دهید تا نقاش بتواند لوازم خود را در نزدیکی خانه تخلیه کند.

 

ما با رنگ آمیزی و ارائه نقاشی باکیفیت شما را شگفت زده خواهیم کرد پس در صورتی نیاز به نقاشی ساختمان در بلوار فردوس یا کل تهران یا کرج با ما تماس بگیرید

 

بامدیریت محمدی

۰۹۱۹۱۳۱۳۸۸۴
۰۹۲۱۷۱۸۸۱۲۱
۰۹۳۸۶۵۰۸۲۷۰

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *