نقاشی ساختمان در تهرانسر

نقاشی ساختمان در تهرانسر

خدمات رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان در تهرانسر و همه مناطق کرج و تهران پذیرفته می شود

نشانه های که مشخص می کند زمان رنگ آمیزی خانه شما فرا رسیده است

نقاشی خانه ممکن است ناخوشایند و وقت گیر باشد اما در نظر اول ساده به نظر برسد. این یک سرمایه گذاری خوب است که یکپارچگی را گسترش می دهد و به نظر می رسد که برای اکثر مردم، خانه بزرگترین دارایی آنهاست.

رنگ اولین محافظ در برابر عناصر است و مهمان یا خریدار خانه اولین چیزی که می بیند رنگ ساختمان شماست. هنگامی که رنگ خراشیده می شود و یا فرسوده و چروک شده است زمان رنگ آمیزی است. اما نشانه های دیگری نیز وجود دارد.

نقاشی ساختمان در تهرانسر

پوسته پوسته شدن، حباب و یا ترک خوردگی رنگ

این علائم اغلب نشانه پوسیدگی خشک یا مرطوب و یا ایرادات قالب است. نور شدید خورشید، زمستان های سخت، رطوبت شدید، طوفان و برف های سنگین می تواند آسیب رنگ را افزایش دهد.

آب بندی سخت

اکثر درزگیرها طراحی شده اند برای محافظت از خانه شما. همانطور که خانه شما در معرض چرخه های شدید آب و هوا قرار گرفته است (روزهای آفتابی و شب های سرد و گرم و خنک)، انعطاف پذیری خود را از دست می دهد.

رنگ محو شده

سفید شدن رنگ شایع است و رنگها در مواقع مختلف ممکن از تغییر کنند. با این حال، تغییر رنگ در سقف خانه نشانه مشکلاتی از قبیل گرفتگی لوله بخاری و یا نفوذ آب است. این موارد می تواند نشانه نشت آب باشد، در صورتی که نمی توانید مشکل را پیدا بکنید، بهتر است یک متخصص را خبر کنید.

وصله گچ

برای به حداقل رساندن هزینه ها بدون گچکاری دوباره خانه، ی تون از رنگ آمیزی استفاده نمود.

رنگارنگ شدن

اشعه ماوراء بنفش رنگ را محو می کند و گاهی اوقات پس از نقاشی به یک سایه ناخواسته تبدیل می شود. رنگ بژ در عرض چند هفته می تواند به صورتی تبدیل شود. برای جلوگیری از آن، اطمینان حاصل کنید که رنگ شما برای فضای بیرونی ساختمان مناسب است و می تواند اثرات UV را خنثی کند.

برای افزایش قیمت و فروش

اگر رنگ خانه محو شده است و دیگر تر و تمیز به نظر نمی رسد، یک پوشش جدید رنگ معمولا ترفند مناسبی است تا خانه و نمای آن جالب به نظر رسد و اجازه می دهد ارزش خانه افزایش یابد.

اگر خانه شما جدید است

به طور معمول، پیمانکاران یک ست رنگی را روی چوب اسپری می کنند. این پرایمر باعث کاهش خمیدگی چوب می شود، اما به طور کلی برای جلوگیری از تورم یا انقباض کافی نیست. در صورت امکان، ابتدا چوب را قبل از نصب رنگ کنید. سپس حداکثر بعد از پنج سال خانه خود را نقاشی کنید و لایه خوبی از رنگ محافظتی ایجاد کنید تا قبل از اینکه خسارت زیادی رخ دهد.

قبل از پوسته پوسته شدن رنگ

منتظر نباشید که لایه رنگ پوسته شده از خیابان قابل مشاهده باشند. رنگ آمیزی خانه در اوایل آسیب را به حداقل می رساند، همچنین نیاز به حداقل کار آماده سازی، مانند رنگ زدن رنگ پاشیدن، بازسازی کردن یا جایگزینی چوب دارد. به حداقل رساندن نیاز به کار آمادگی رنگ آمیزی، هزینه های نقاشی ساختمان را کاهش می دهد.

اکثر خانه ها باید هر هفت تا ده سال رنگ آمیزی شوند، اما زمان واقعی، با مواد و منطقه متفاوت است. برای مثال، فیبر کربن کناری نیاز به بازسازی هر ده تا پانزده سال دارد، اما پوشش سنتی بیشتر نیاز به نقاشی دارد. در مناطقی که دارای نور خورشید شدید، گچ، وینیل یا آلومینیوم کناری است باید هر پنج سال یکبار رنگ آمیزی شود. هر سه تا هفت سال یکبار باید خانه های ساخته شده از چوب کناری را رنگ کنید. در مناطقی که نور خورشید شدیدتر است، رنگ باید چهار تا ده سال بر روی چوب و بیست سال روی وینیل یا آلومینیوم بماند.

اگر خانه و ساختمان شما نیاز به رنگ آمیزی دارد و یا علاقمند هستید که خانه خود را رنگ آمیزی نمایید می توانید با ما تماس بگیرید خدمات نقاشی ساختمان در تهرانسر و همه محلات و مناطق تهران و کرج اجرا می گردد تا با حداقل هزینه و بهترین کیفیت خانه شما رنگ آمیزی شود.

بامدیریت محمدی

۰۹۱۹۱۳۱۳۸۸۴
۰۹۲۱۷۱۸۸۱۲۱
۰۹۳۸۶۵۰۸۲۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *