نقاشی ساختمان در تهران پارس

نقاشی ساختمان در تهران پارس

آیا نیاز به نقاشی ساختمان در تهران پارس دارید؟ گروه ما می تواند بهترین کیفیت رنگ آمیزی را در سریعترین زمان و قیمت مناسب اجرا نماید

آماده کردن اتاق برای نقاشی

اصول آماده سازی اتاق – با وجود اینکه بسیاری از مردم بر روی بخش فرآیند نقاشی خانه تمرکز می کنند، اما نتیجه ی پروژه شما تا حد زیادی تحت تاثیر میزان آماده سازی اتاق قرار می گیرد.

نوع سطح روی دیوارها چیست؟ – مهم است بدانیم که سطح دیوار شما قبلا از چه نوع مصالح یا رنگی استفاده شده است.

شستن دیوارها – اغلب سطوح عمودی مناسب هستند. با این حال اگر شما نیاز به تمیز کردن داشته باشید، این کار را تا حد ممکن انجام دهید.

جابجایی مبلمان – این کار آسان به نظر می رسد، اما این کار بسیار مهم و ضروری است. پس مبلمان را قبل از نقاشی و رنگ آمیزی از اتاق خارج نمایید.

پوشاندن – مواردی که می توان از دیوار برداشت، مانند پوشش های خروجی و چراغ ها را از دیوار جدا نمایید. اما در مورد موارد ثابت و غیر قابل جداسازی و برای جلوگیری از آسیب، آنها را پوشش دهید. موارد زیادی در نقاشی ساختمان ممکن است که نیاز به پوشاندن داشته باشند.

ساییدن سطوح – بیشترین تلاش های نقاش ساختمانی برای سایش، اغلب و به خصوص زمانی که رنگ قبلی شروع به پوسته پوسته شدن کرده است رخ می دهد.  قبل از اینکه رنگ و قلم مو را بیرون بیاورید، اطمینان حاصل نمایید که سطوح کاملا صاف باشد. شستشو در مرحله آماده سازی باعث می شود که سطوح دیوارها آماده شوند. بعضی مواقع سطوح نیاز به سمباد کاری و خراش دارند که میزان آن به نظر نقاش بستگی دارد.

لکه گیری – قبل از انجام هر کار دیگری، نیاز به تمیز کردن و لکه گیری رنگ قبلی دارید. که بیشتر مواقع از وظایف مربوط به نقاش است، این کار به نظر ساده می رسد، اما نیاز به دقت بالایی دارد.

کپک و سفیدک – اگر شما قارچ و سفیدک های سطوح را به خوبی پاک نکنید، به زودی مجبور به نقاشی مجدد می شوید.

پانل های خارجی و پرده ها – در این مرحله شما پرده ها و موارد مشابه را جدا نمایید، همانطور که می دانید در یک رنگ آمیزی حرفه ای این کار لازم است.

پایان دادن به پوسته و لکه – هنگامی که رنگ به این شکل در می آید، ممکن است افرادی که آن را اجرا کرده اند، در هنگام آماده سازی، گوشه های رنگ را کاهش دهند. به طور خلاصه، این مورد زمانی رخ می دهد که از نوع نادرستی در پایان سطح استفاده می کنند.

نقاشی ساختمان در تهران پارس
نقاشی ساختمان در تهران پارس

تلنگر به رنگ – در حالی که پیدا کردن حباب های رنگ در یک سطح رنگ آمیزی شده آزار دهنده است، اما قابل بازیابی است. همانطور که با لایه برداری و دیگر مشکلات مشابه، باید علت ریشه را کشف و مشکل را حل و فصل کرد، مانند خلاص شدن از رنگ قدیمی، و اعمال یک ست رنگ جدید.

تری سدیم فسفات – اگر به دنبال پاک کننده قابل اطمینان هستید، TSP ممکن است همان چیزی باشد که شما نیاز دارید. این ماده به خوبی رنگ ها را تمیز و پاک می کند.

از بین بردن قارچ در داخل خانه – به منظور خلاص شدن از رشد قارچ و آماده کردن سطوح برای رنگ آمیزی، شما نیاز به مواد تمیز کننده قوی و سفید کننده دارید.

درزبندی داخل خانه – برای درزبندی استفاده از قلم مو می تواند نتایج خوبی در زمان کمتر ایجاد کند، البته به شرطی که شکاف و یا درز کوچک باشند.

ما آماده ایم تا با مشاوره رایگان برای نقاشی ساختمان در تهران پارس و کل مناطق تهران و کرج شما را راهنمایی کنیم با ما تماس بگیرید تا بهترین نتیجه رنگ آمیزی را مشاهده نمایید.

بامدیریت محمدی

۰۹۱۹۱۳۱۳۸۸۴
۰۹۲۱۷۱۸۸۱۲۱
۰۹۳۸۶۵۰۸۲۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *