نقاشی ساختمان در جنت آباد

نقاشی ساختمان در جنت آباد

خدمات رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان در جنت آباد

آنچه که در مورد کار با رنگ سرب باید بدانید

خانه ها یا آپارتمان های ساخته شده قبل از سال ۱۹۷۸ ممکن است دارای رنگ سرب باشند. قرار گرفتن در معرض گرد و غبار سرب، می تواند مشکلات جدی سلامتی ایجاد کند. کودکان و زنان باردار در معرض خطر بیشتری قرار دارند.

اگر مالک یک خانه اجاره ای هستید، مسئولیت آن با شماست که سطوح رنگ سرب را تمیز یا لایه برداری کنید. مهم است که هر ساله موارد مورد نیاز به تعمیرات را ارزیابی کنید.

اگر مستاجر هستید و اقدام به لایه برداری می کنید، قبل از لکه دار شدن و رنگ آمیزی، باید با صاحبخانه خود تماس بگیرید تا در مورد تعمیر سطوح اطلاع دهید.

این که آیا شما فردی هستید که تعمیرات و نقاشی ساختمان را انجام می دهید یا یک کارگر یا پیمانکار استخدام می کنید، مهم است که کار را به درستی انجام دهید تا خطرات جدیدی برای قرار گرفتن در معرض سرب ایجاد نکنید.

مالکان خانه ها

به عنوان صاحب خانه، می توانید این کار را خودتان انجام دهید. اما هر کسی که این کار را انجام می دهد، باید همیشه از شیوه های کار ایمن سرب استفاده کند. در طول کار، ممکن است گرد و غبار را که تنفس می کنید یا می خورید، حاوی سرب باشد. این می تواند برای بزرگسالان و مخصوصا کودکان بسیار خطرناک باشد. همیشه از روشی استفاده کنید که حداقل مقدار گرد و غبار و آلودگی را ایجاد می کند.

اگر در حال پاکسازی رنگ سرب هستید، این کارها را دنبال کنید

  • کودکان و زنان باردار نباید در این محل قرار گیرند و تا زمانی که پاکسازی کامل شود، آنها باید از محل کار خارج شوند. اگر مطمئن نیستید که می توانید هر روز تمیز کنید، باید مکانی برای اقامت موقت اجاره کنید.
  • قبل از هر کاری همه وسائل اتاق (مبلمان، فرش، کف، ملافه، پرده ها، وسایل آشپزی، غذا، اسباب بازی ها، و غیره) باید برداشته شود و یا با دو ورق پلاستیکی (۶ میلی لیتر) و همچنین تمام درزها مسدود شود. پلاستیکی که برای پوشش کف استفاده می شود باید به دیوار یا پایه با نوار، چسب شود.
  • از یک اتاق شروع کنید و سپس بقیه خانه، از جمله کانال های گرمایش یا تهویه را پاکسازی کنید.
  • پوشیدن لباس های یکبار مصرف، کفش، کلاه، عینک آفتابی و ماسک مناسب.(فقط ماسک هایی که بخار و ذرات سرب را فیلتر می کنند. ماسک های گرد و غبار پارچه یا کاغذی ساده از گرد و غبار سرب شما را محافظت نخواهند کرد.)
  • برای جلوگیری از خوردن سرب، در هنگام کار، غذا و نوشیدنی نخورید یا سیگار نکشید.
  • قبل از خروج از محل کار، لباس های گرد و غبار را با یک جارو برقی فیلتر شده (HEPA) از بین ببرید. به محض این که شما دوش بگیرید، بنابراین گرد و غبار سرب را در اطراف خانه یا جاهای دیگر پخش نمی کنید.

روش های کاهش یا حذف اثرات رنگ بر پایه رنگ

راه های بسیاری برای کاهش خطرات رنگ سرب وجود دارد. مهم است که روش امن برای پروژه خود را انتخاب کنید. هدف این است که خطر را کاهش دهید در حالی که ممکن است گرد و غبار سرب کوچکی نیز ایجاد شود.

چگونه خانه خود را ایمن نگه داریم

کنترل گرد و غبار
برای کنترل گرد و غبار سرب، به طور مرتب سطوح رنگی خانه خود را برای لایه برداری چک کنید. با دقت نگاه کنید به نقاط نقاشی که با هم مالش می خورند مانند درها، پنجره ها و پله ها. اگر گرد و غبار را مشاهده کنید، اغلب با حوله های مرطوب و کاغذ یا مایع پاک می شود. سایر روش های کنترل گرد و غبار برای سطوح اصطکاک عبارتند از: راه پله ها و یا لولاهای پنجره.

تثبیت رنگ
تثبیت کننده رنگ یک راه موقت برای ایجاد رنگ سطحی با ایجاد یک سطح صاف است که گرد و غبار سرب را کم می کند.

چگونه تعمیرات خود را انجام دهید

ایجاد یک مانع ماندگار
یکی از راه های کاهش میزان نوردهی سرب، پوشش سطح با یک سطح جدید است که اغلب به عنوان محفظه شناخته می شود. این را می توان با استفاده از گچ دیوار یا پوشش پنجره ها با وینیل یا آلومینیوم ایجاد کرد. در این مورد نیازی به حذف رنگ سرب نیست، بنابراین این اغلب ساده ترین راه حل است. تمام لبه ها، مفاصل و درز ها را مهر و موم و محکم کنید. اگر سطح جدید آسیب دیده و جدا شده باشد، مشکل اصلی باز می گردد. مواد مورد استفاده برای پوشش سطوح سرب باید مقاوم و حتی مقاوم در برابر آتش باشد، مانند ورق سنگ یا گچ، آلومینیوم، سایدینگ وینیل، پانل چوب، کف پوش جدید، و یا کاشی.

استفاده از پوشش که طول می کشد
پوشش چسب، همچنین به عنوان تفکیک کننده شناخته می شود، یک تکنیک است که مواد را به سطح رنگ موجود چسب می کند. این کار بیشتر از یک پوشش رنگ است که پوشش ضخیم آن به رنگ سرب متصل است. مهم است که دقیقا به دستورالعمل های محصول عمل شود تا مطمئن شوید که پیوند قوی و پایدار ایجاد شده است.

نقاشی ساختمان در جنت آباد

جایگزین قطعات قدیمی
جایگزینی فرآیند حذف اجزای ساختمان و نصب اجزای جدید است که حاوی سرب نیستند. این روش در هنگام جایگزینی اجزای مانند پنجره ها، درها، نرده ها، کابینت ها و تر و تمیز گزینه ای رایج است.

حذف رنگ قدیمی

این تکنیک حذف کامل رنگ سرب از سطح زیرین است. چند راه برای حذف رنگ سرب وجود دارد:

  • خراش مرطوب: سطوح با استفاده از آب خیس شده و رنگ خراشیده می شود.
  • حذف حرارت: با استفاده از دمای بالا رنگ ذوب و سپس خراشیده می شود.

پاک کردن نهایی

پس از انجام کارهای فوق، بسیار مهم است که تمیز کردن گرد و غبار و آلودگی سرب انجام شود. تمیز کردن اطمینان می دهد که خطرات سرب در انتهای روز یا پایان پروژه پشت سر گذاشته شود. محل کار باید روزانه تمیز شوند، با تمیز کردن و جمع آوری آوار در کیسه های پلاستیکی ۶ میلی متری و سپس با استفاده از پارچه های مرطوب تمام سطوح پاک گردد.

نظارت و نگهداری

مهم است که ساکنان و یا صاحبان خانه تمام سطوح رنگ را بررسی کنند تا مطمئن شوند که کار به نحو کامل اجرا شده و همچنین اطمینان حاصل شود که آنها در شرایط ایمن قرار دارند.

در صورتی که نیاز به رنگ آمیزی و نقاشی خانه خود دارید با ما تماس بگیرید خدمات ما علاوه بر نقاشی ساختمان در جنت آباد در همه محلات و مناطق تهران و کرج انجام می شود

بامدیریت محمدی

۰۹۱۹۱۳۱۳۸۸۴
۰۹۲۱۷۱۸۸۱۲۱
۰۹۳۸۶۵۰۸۲۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *