نقاشی ساختمان در شهران

نقاشی ساختمان در شهران

نحوه آمادگی برای نقاشی یک خانه

قبل از نقاشی ساختمان ابتدا شروع کنید به بررسی کامل بیرون ساختمان – نه تنها دیوارهای بیرونی، بلکه زیر درختان کاج، اطراف پنجره ها و درها. به دنبال لبه های شکسته و ترک خورده، کپک و لکه های زنگ زده باشید. پس از شناسایی مناطقی که نیاز به توجه دارند، آستین های خود را بالا زده و تعمیرات را انجام دهید.

 

آماده سازی سطوح برای نقاشی

برای برداشتن قسمت های کوچکی از نقاط معیوب، یک برس سیمی و یک کاردک و یا چاقوی پلاستیکی بر روی تیغه استفاده کنید. برای کار سریعتر روی فلز، از یک سمباده برقی برای زنگ ها و پاک کردن رنگ قدیمی استفاده کنید.

برای رسوبات سنگین خاص، گرما ممکن است موثرتر از عضله باشد. یکی از راه های استفاده از حرارت با استفاده از یک برش برقی الکتریکی است که یک دستگاه با عنصر گرمایی صفحه ای است که رنگ را “ذوب” می کند و دارای یک اسکرابر داخلی است که آن را خاموش می کند. با استفاده از دستکش های مخصوص، عنصر گرما را در برابر سطح نگه دارید تا زمانی که رنگ نمایان شود.

 

نقاشی ساختمان در شهران

 

حلال رنگ

استفاده از حلال رنگ مایع را تنها به عنوان آخرین راه حل انجام دهید. آنها به خوبی موثر هستند، اما به خصوص برای مشاغل بزرگ گران هستند. همچنین، می توانند در هنگام رنگ آمیزی بر روی نقاشی کاملا بلغزند و یک مشکل دیگر ایجاد کنند.

 

دیگر کارهای مقدماتی

لکه های زنگ روی سایدینگ، و پایه ها باید برداشته شوند. نشتی در زهکشی ها و ناودانی باید رفع شود. آلودگه ها و خاکستر باید برطرف شود. همچنین، برای رنگ آمیزی آسان تر، پنجره ها، کرکره، سایبان، وسایل نصب شده روی دیوار، صندوق پستی، و حتی شماره پلاکهای خیابان باید برداشته شود، و بصورت جداگانه پاک و رنگ آمیزی شود. زیرا گاهی اوقات دشوار است که قلم را پشت این قسمت ها حرکت داد.

شما می توانید تمام این آماده سازی ها را برای یک خانه کامل در یک روز یا یک تعطیلات آخر هفته اجرا کنید. اگر نقاشی یک حیاط یا یک حیاط خلوت دارید، ممکن است یک ساعت طول بکشد. اگر نقاشی با لاتکس دارید، می توانید روز بعد شروع کنید؛ رنگ پایه حلال خوب به سطوح مرطوب چسبندگی ندارد بنابراین چند روز صبر کنید تا تمام سطوح شسته شده قبل از استفاده از این نوع رنگ کاملا خشک شوند.

 

شستشو محل رنگ آمیزی

نه تنها با این فرایند خارج از خانه شما تمیز می شود و نه پایه های ضد آب برای پوشش جدید فراهم می کند، بلکه به شما کمک می کند تا معایب سطحی را که باید مورد بررسی قرار گیرد را نیز پیدا کنید.

بسته به اینکه چقدر خارج خانه شما کثیف است و در اندازه خانه شما چقدر است، دو راه برای انجام این کار وجود دارد. اگر شما در خانه متوسطه زندگی می کنید، از یک شیلنگ باغ با یک قلم مو بزرگ استفاده کنید تا مناطق بزرگ را بپوشانید. برای گل و خاک خرد شده، از یک برس اسکراب یا یک اسفنج و کمی آب گرم با مواد شوینده خوب و قوی در آن استفاده کنید. از بالا به پایین کار کنید و تمام مناطقی را که با آب خیس کرده اید بشویید.

 

آغازگر

هنگامی که تمام رنگ های شل قدیمی را برداشته اید، باید یک پرایمر مناسب برای بعضی از قسمت ها اعمال کنید، به ویژه اگر محل مورد نظر رنگ کاری چوب خام و یا فلز خالص است. نوع پرایمر مورد استفاده شما بستگی به نوع رنگی که بعدا استفاده می کنید دارد. برای رنگ لاتکس، از پرایمرهای لاتکس استفاده کنید. برای رنگ های حلال ، از آغازگرهای پایه حلال استفاده کنید. و برای فلزات، از آغازگرهای فلزی استفاده کنید. نه تنها این پوشش ها حفاظت بیشتری در برابر عناصر ایجاد می کنند، بلکه پایه ای قوی برای اتمام رنگ ها را نیز ایجاد می کنند.

 

شستشو با اسپری

برای خانه های بزرگتر و یا برای کار سریعتر در آن ها ، یک تمیزکننده اسپری با فشار بالا را اجاره کنید. این دستگاه به سیستم تامین آب خانگی شما متصل می شود و یک جت آب را در فشار حدود ۶۰۰ پوند در هر اینچ مربع قرار می دهد. فشار به اندازه کافی بالا است تا خاک های نه تنها کدر، کپک، لکه ها و خشک شده بر روی سطوح را از بین ببرند، حتی به اندازه کافی رنگ را پاک می کند. در حقیقت، اگر نازل جت بیش از حد نزدیک به سطح شود، می تواند رنگ کهنه را کاملا از سطح جدا کند، شاخه های اضافی درختان را نیز هرس کنید. البته از عینک ایمنی و لباس محافظ نیز استفاده کنید.

می توانید از پاک کننده اسپری استفاده کنید در حالی که روی نردبان کار می کنید – هرچند داربست بهتر است – اما ابتدا کارهای سطح زمین را انجام دهید. اگر شما مراقب نباشید نیروی اسپری می تواند شما را از نردبان پایین پرت کند.

 

حفاظت از درختان در هنگام رنگ آمیزی

 

پوشش بوته ها و درختان

درختان، بوته ها و درختچه های زینتی نیز می توانند به نقاشی شما مزاحمت ایجاد کنند. هر شاخه ایی را که روی خانه آویزان شده اند بر روی دیوار بپوشانید. درختان همیشه سبز و بوته های بلند که در نزدیکی خانه رشد می کنند می توانند با پارچه پوشانده شوند. همچنین با یک طناب می توانید انها را بسته و به طرف مخالف بکشید تا از نما فاصله بگیرند

 

برآورد میزان رنگ مورد نیاز

اندازه خانه، شرایط سطوح، نوع پوشش انتخاب شده و نحوه کاربرد رنگ، همه عواملی است که مقدار رنگ مورد نیاز برای خرید را تعیین می کند. سقف کاذب باریک، دودکش، دیوارهای بیرونی سنگ تراشی یا گچ می تواند رنگ ۱۰ تا ۵۰ درصد بیشتر از دیوارهای صاف مصرف داشته باشد.

اکنون آماده نقاشی کردن هستید ، مفتخریم که اعلام نماییم این گروه خدمات نقاشی ساختمان در شهران و البرز و کل تهران انجام می دهد

بامدیریت محمدی

۰۹۱۹۱۳۱۳۸۸۴
۰۹۲۱۷۱۸۸۱۲۱
۰۹۳۸۶۵۰۸۲۷۰

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *