نقاشی ساختمان در شهریار

نقاشی ساختمان در شهریار

چرا خانه را رنگ آمیزی می کنیم؟

اگر چه روشهای زیادی برای افزودن ارزش به یک خانه وجود دارد، نقاشی ساختمان یکی از ساده ترین و ارزان ترین روش ها است. نقاشی خانه با تفکر، به خوبی اجرا می شود و می تواند خانه شما یک محیط مثبت و آرمشبخش برای کمک به شما گردد.
اگر از رنگ های مناسب و روش های قابل اعتماد استفاده کنید، خانه شما به تعمیر و نگهداری کمتری نیاز خواهد داشت. خوشبختانه ما با داشتن نقاشانی که از تخصص حرفه ای برخوردارند و با اجرای نقاشی با کیفیت پروژه را انجامی می دهند.

چگونه برای دستیابی به نتایج پایدار دست یابیم

نکته کوچکی در قرار دادن انرژی و زمان به یک پروژه نقاشی است که یکسال بعد پوست را لکه دار میکند. بینش و تکنیک های ما می تواند از این سرنوشت غم انگیز محافظت کند. کار شما می تواند کیفیت حرفه ای را با قیمت مناسب انجام شود.

ایده های نقاشی تازه

همانطور که سایت ما همچنان در حال تکامل است، ما انواع مفاهیم نقاشی خانه را اضافه خواهیم کرد. برخی ممکن است به نظر عاقلانه برسند، در حالی که بعضی ممکن است شما را متعجب کنند!

انتخاب رنگ نقاشی خانه

صرف زمان و انرژی انتخاب رنگ مناسب برای یک پروژه کاملا حس می شود و آسان تر از آن است که نادیده گرفته شود گام حیاتی دیگر در این فرایند انتخاب غلتک رنگ مناسب. آناتومی رولر ساده است: یک دسته، سیلندر و پوشش برای سیلندر وجود دارد. دسته باید از فولاد ساخته شود دستگیره آن باید از جنس پلاستیکی یا چوبی باشد و بتواند به یک قطب فرعی متصل شود. پوشش باید به طور محکم در محل نگهداری شود.

یک غلتک بهتر باعث می شود که کیفیت بالاتر و سریعتر و ساده تر انجام شود. غلتک خوب می تواند مقدار زمانی که شما برای یک شغل صرف می کنید، گاهی اوقات تا چند ساعت کاهش یابد. غلطک های عرضی باریک است که اغلب برای رنگ آمیزی دیوار به ۱۸ اینچ می پردازد. با این حال غلتک معمولی حدود ۹ اینچ است. بدیهی است که عرض مناسب برای یک کار خاص بستگی به خواسته های شغلی دارد.

نقاشی ساختمان در شهریار

پوشش غلتکی نیز توجه شما را جلب می کند. پوشش های خوب دارای هسته های پلاستیکی یا فنلی (هسته ای) می باشند که مقاومت در برابر رطوبت دارند و با چسب ساخته شده اند که در حلال های رنگی قرار دارند (و در نتیجه پوست و یا پارچه را در مرکز خود نگه می دارد).

سپس چیزی است که نباید دنبال آن باشید. غلطک های فوم با توجه به حباب های هوا، به دقت حفره ای را از بین می برند و باید اجتناب شود. پس از تماس کافی با رطوبت شکل خود را از دست می دهند. مهم است که یک پوشش را انتخاب کنید که نشانه های غلطک روی دیوارهایی که نقاشی می کنید اثر نگذارد.

سرعت و انعطاف پذیری بزرگترین مزایای استفاده از غلتک است.اکثر رنگ های دیواری در واقع برای کاربرد غلطک فرموله شده است، بنابراین منطقی است که این روش را انتخاب کنید. غلطک های ویژه برای رنگ آمیزی سطوح سطحی و یا گرفتن به گوشه وجود دارد، و برخی از مدل های جدید حتی با یک مخزن رنگ است که باعث می شود که سینی رنگی، حداقل در نظریه، منسوخ شود.(این کار به خوبی با رنگ روغن بر روی کار نمی کند)

غلتک ارزان قیمت ارزش ندارد، زیرا باعث می شود که پروژه خسته کننده و وقت گیر باشد. غلتک های ارزان قیمت می توانند یک دیواره را به صورت لکه دار باقی بگذارند – هیچ کس تعریف خوبی از کار انجام نمی دهد. مانند بسیاری از نقاشی های نقاشی خانه، انتخاب یک غلتک پیچیده تر از آن است که ممکن است در ابتدا ظاهر شود. با این وجود، اگر عوامل ذکر شده در بالا را در نظر بگیرید، تقریبا قطعا رولر مناسب برای این کار را انتخاب کنید.

شروع پروژه نقاشی خانه

نقاشی خانه می تواند ساده یا پیچیده باشد؛ همه این به روش شما بستگی دارد. در نقاشی ممکن است با اطلاعات متناقض در مورد موضوع دلسرد شوید. هدف ما این است که فرایند نقاشی اولیه را گام برداریم و به نقاط خاص نقاشی خانه در مقالات خاص بپردازیم. اگر پروژه شما شامل نقاشی خانه باشد، اطلاعاتی که ارائه می دهیم می تواند تفاوت بین یک نتیجه عادی و یک استادانه باشد. با کمک ما، خانه شما می تواند یک نگاه زرق و برق دار و حرفه ای داشته باشد.

پس برای نتیجه ی کار استادانه با ما تماس بگیرید تا با نقاشی ساختمان در شهریار و تهران و کرج خانه شما را به بهترین شکل ممکن رنگ آمیزی کنیم

بامدیریت محمدی

۰۹۱۹۱۳۱۳۸۸۴
۰۹۲۱۷۱۸۸۱۲۱
۰۹۳۸۶۵۰۸۲۷۰