نقاشی ساختمان در فردیس

نقاشی ساختمان در فردیس

چه موقع باید به فکر تغییر نمای خارج از منزل خود باشیم؟

وقتی که به فکر فروش خانه هستید. وضعیت حیاط شما و همچنین وضعیت بیرونی خانه شما اولین تصویر منزل شما برای هر کسی است که برای اولین بار خانه شما را مشاهده می کند؛ در حالی که شما ممکن است با هرس درخت، شاخ و برگ درختی خود را زیبا کنید ، نگهداری رنگ بیرونی خانه ممکن است یک مساله متفاوت باشد.

بعضی از متخصصان به شما خواهند گفت که باید هر ۴ تا ۶ سال ، خارج از منزل خود را رنگ آمیزی کنید تا خوب به نظر برسد. بعضی ها ممکن است تا ۱۵ سال را نیز پیشنهاد دهند. با صرفه جویی در نقاشی ساختمان ، شما می توانید کمی در هزینه ، پس انداز کنید، پس دقیقا چه کسانی تخمین می زند؟ کم یا زیاد، ممکن است همه درست باشند. در حالی که بسیاری از خانه ها ممکن است بیش از یک بار در یک دهه نمای ساختمان خود تجدید نکنند (احتمالا) البته توصیه می شود که نصف این زمان نیاز مناسب تر است

عواملی که به رنگ آسیب میزنند

البته رنگ آمیزی بیرونی خانه می تواند به چندین عامل وابسته باشد: جایی که شما زندگی می کنید، نوع مواد مورد استفاده در خانه شما و کیفیت مواد مورد استفاده برای پروژه. بیایید ابتدا درباره آن مکان مهم صحبت کنیم.

رنگ های بیرونی در خانه شما بسته به جایی که زندگی می کنید، نیازهای متفاوت دارند. برای مثال، خانه های ساحلی، خورشید شدید، هوا دریایی و شن و ماسه را تحت تأثیر قرار می دهند.اما خانه ها در ماساچوست، مجبور نیستند با محیط زیست رقابت کنند. خانه های نیوا انگلند و میانه آتلانتیک از تابستان های مرطوب را تجربه می کنند و زمستان های سرد را نیز دارند و با این نوع اقلیمی، خانه ها احتمالا برای هر پنج تا هفت سال دوباره باید رنگ آمیزی شوند.

استفاده از ابزار مناسب و با کیفیت در نقاشی خانه

داشتن ابزار مناسب و با کیفیت برای کار مهم است که آن را در نقاشی خانه به کار می بریم. انتخاب رنگ مناسب بسیار مهم است (منظور جنس رنگ است نه نوع رنگ، البته نوع رنگ نیز می تواند مهم باشد).

اشعه ماوراء بنفش خورشید باعث می شود که ترکیبات شیمیایی رنگ در نقاشی خانه کاهش یابد (به ویژه اگر از رنگ روغن استفاده کنید). به خصوص اگر شما رنگ های تیره تر را ترجیح می دهید، به نظر می رسد که سریعتر از رنگ های سفید یا رنگی در خورشید رنگ خود را از دست می دهند (رنگ های روشن نیز سفید می شوند، اما این به اندازه رنگ های تیره نیست).

نقاشی ساختمان در فردیس

امروزه رنگ های لاتکس اکریلیک احتمالا به سخت شدن، جلوگیری از ترک یا رشد قارچ در طول سال ها می انجامند، و این باعث می شود که آنها بهتر از رنگ های روغن برای بیرون به کار بروند. و در حالی که رنگ های براق و نیمه براق ممکن است با کیفیت آنها درخشان و بازتابنده و هر گونه نقص، مانند ترک های کوچک، بر روی صفحه کار نمایان شود.

از آنجا که کیفیت رنگ شما به دوام آن کمک خواهد کرد، مهم است که انتخاب رنگ با کیفیت بالا و مواد  خوب برای نقاشی استفاده گردد. به یاد داشته باشید: قبل از رنگ آمیزی و شروع کنید به آماده سازی سطح تمیز و بدون هیچ گونه پوسته پوسته شدن، ترک، یا پوسیدگی، و این اطمینان خاطر حاصل می کند که رنگ های بیرونی به درستی بر روی آن سطح قرار گیرد. و اگر فکر می کنید می توانید تنها با یک ست کار خود را انجام دهید، خود را گول نزنید. در حالی که یک برنامه کاربردی با یک لایه پوشش می تواند به چشم شما خوب ظاهر شود، استفاده از دو ست (لایه) رنگ بیرونی طول عمر آن را در برابر عوامل محیطی افزایش می دهد.

مرمت و بازسازی دوره ایی رنگ ساختمان

تعمیر و نگهداری منظم نیز کمک خواهد کرد خانه شما با رنگ خود عمر طولانی تر داشته باشد. هر سال و یا هر چند سال، بیرون ساختمان خود را بررسی کنید. به علائم آسیب رطوبت، لایه برداری و ترک خوردگی نگاه کنید؛ در مقابل هر گونه آسیب دیدگی، در اسرع وقت باید ترمیم شوند.

خدمات رنگ آمیزی در همه مناطق و محلات تهران و از جمله نقاشی ساختمان در فردیس نیز انجام می شود که می توانید با شماره گیری و تماس با ما از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید.

بامدیریت محمدی

۰۹۱۹۱۳۱۳۸۸۴
۰۹۲۱۷۱۸۸۱۲۱
۰۹۳۸۶۵۰۸۲۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *