نقاشی ساختمان در نیاوران

نقاشی ساختمان در نیاوران

راهنمای انتخاب و استفاده از رنگ و ایده های از کارشناسان نقاشی

تغییر رنگ اتاق می تواند اثر بسیار مثبتی بر روی چگونگی فضای ظاهر و احساس داشته باشد، اما انتخاب رنگ مناسب می تواند یک وظیفه دشوار باشد. ممکن است یک اشتباه باشد که به راحتی حل می شود اما بسیاری از ما هنوز با وسواس بسیار در انتخاب رنگ برخورد می کنیم و اغلب در نهایت با متداولترین گزینه پیش می رویم. اما پیشنهاد ما جسور بودن و انتخاب رنگ های متفاوت برای رنگ آمیزی اتاق‌های خانه است.

انتخاب رنگ مورد علاقه در رنگ آمیزی اتاق

انتخاب رنگی که دوست دارید، ممکن است واضح باشد، اما ما شاهد بسیاری از مشتریانی هستیم که احساس نیاز به رنگ مورد علاقه خود را دارند.

رنگ زمین خود را نادیده نگیرید

این دومین و بزرگترین سطح نسبت به دیوارها است و یک رنگ از خود دارد و این مورد بر روی چگونگی رنگ تاثیر خواهد گذاشت.

هنر خود را به کار گیرید

آثار هنری خود را با هم جمع کنید و رنگی را انتخاب کنید که خارج از آن باشد. این می تواند یک روش فوق العاده برای انتخاب رنگ متفاوت باشد. اندازه و شکل اتاق خود را اندازه گیری کنید و میزان نور را در طول روز ببینید.

رنگ های عمیق تر به نظر می رسد با توجه به اتاق های شلوغ مانند مطالعه و اتاق نشیمن و یا اتاق های بزرگتر با نور زیاد، اما رنگ های قوی را می توان در مقادیر کم استفاده کرد تا عمق و نقطه کانونی را به هر اتاق برساند. به استثنای اینکه به دنبال دستیابی به یک نگاه بسیار بالایی هستید.

برای حمام رنگ “سفید درخشان” را قرار دارید و همیشه از رنگ سفید تر و نرم تر برای سقف و چوب استفاده کنید. این یک افسانه است که فضاهای بزرگتر رنگ سفید را نشان می دهند – اگر یک اتاق کوچک با انتخاب رنگ خود دارید، رنگ آن بسیار دشوار است.

بعضی از رنگ ها – که اغلب آن ها در طبیعت یافت می شوند – آرام هستند، به همین دلیل اغلب رنگ های خنثی در اتاق خواب و حمام ها را می بینید .

تطبیق رنگ

بنابراین شما یک رنگی را که دوست دارید را پیدا کرده اید و فکر می کنید که آن را برای اتاق اجرا می کنید، اما چه رنگ های دیگر را به آن ترکیب می کنید؟ این که آیا شما به دنبال ایجاد یک دیوار با ویژگی های رنگی هستید یا می خواهید رنگ را با مبلمان، لوازم جانبی و منسوجات اضافه کنید، رنگ ها باید با یکدیگر هماهنگ باشند.

نسبت های رنگ را در نظر بگیرید که چه رنگ هایی را با هم بکار می گیرید، و چقدر از هر کدام. این معمولا توسط معماری و نسبت یک اتاق اجرا می شود. استفاده از دو رنگ به اندازه‌ی یکسان می تواند به صورت شگفت‌آوری موثر باشد، اما به طور معمول شما احساس تعادل را با استفاده از یک رنگ و کمتر از دیگری خواهید دید. به عنوان مثال یک رنگ خاکستری با سایه زرد.

خرید رنگ اتاق خواب

بله، اگر تصور می کنید که اشتباه انتخاب می کنید، می توانید دوباره رنگ آمیزی کنید، اما وقت، انرژی و هزینه آن را می گیرد، بنابراین سعی نکنید هر چیزی را بجوید. نمونه های رنگ را بردارید و رنگ ها را تست کنید. اطمینان حاصل کنید که شما یک منطقه بزرگی را به اندازه کافی رنگ آمیزی می کنید تا بتوانید احساس کنید که رنگ چگونه در اتاق تاثیر می گذارد. ما توصیه می کنیم نقاشی خود را با توجه به ساعت ها و زمان های مختلف روز در نظر بگیرید. به نظر می رسد در زمان صبح  با توجه به جهت نور بسیار متفاوت از شب خواهد بود. همچنین، در مورد چگونگی نورپردازی مصنوعی نیز آن را بررسی کنید.

رنگ چگونه به نظر می رسد

رنگ ها باتوجه به نام تجاری متفاوت هستند اما به طور کلی می توان به صورت زیر طبقه بندی نمود

مات: به طور کلی استاندارد برای دیوارهای داخلی در نظر گرفته شده است، این رنگ حداقل پوشش بازتابنده و دارای یک بافت مخملی است. این نوع بزرگترین عمق رنگ را ارائه می دهد و برای پنهان کردن نواقص بر روی دیوارها مناسب است.

پوسته تخم مرغی: برخی از بازتابنده و به طور قابل ملاحظه ای با دوام، این رنگ اغلب در آشپزخانه و حمام توسط کسانی که به دنبال یک رنگ با دوام و آسان برای تمیز کردن بدون پایان براق استفاده می شود.

رنگ ساتن: مانند پوست تخم مرغ اما کمی براق تر.

رنگ نیمه براق و براق: با بیشترین بازتابی و رنگی که با دوام و راحت تر تمیز می شود، به طور سنتی در پایه های پلاستیکی، قالب و درب و یا گاهی در حمام استفاده می شود. روند رنگی براق را که اغلب در طبقه های چوبی استفاده می شود و یا برای ایجاد یک ویژگی استفاده می شود.

محیط زیست در صنایع رنگ

محیط زیست در صنایع رنگ بسیار مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری از فرمولاسیون های رنگ جدید در حال حاضر حاوی VOCs کم (ترکیبات آلی فرار) که به عنوان اثرات نامطلوب سلامتی محسوب می شوند و زمانی که رنگ از بین برود، مشکلاتی ایجاد می شود. با این حال در حال حاضر در حال حاضر یک طیف فوق العاده از رنگ های زیست محیطی وجود دارد. اینها برای ساختمان های قدیمی ایده آل هستند زیرا رنگ ها با استفاده از رنگدانه های طبیعی به دست می آیند و چسب کازئین اجازه می دهد تا سطوح نفس بکشد و بنابراین به طور طبیعی تنظیم می شود.

انتخاب یک نقاش و طراح

به کمک نقاشان و دکوراتورهای ماهر و باتجربه در نقاشی ساختمان و تزئینات منزل می توانید یک نتیجه عالی بدست آورید تا رنگ آمیزی شما حداکثر کیفیت و تضمین شده باشد.

همچنین اگر خودتان نقاشی را انجام می دهید …

همیشه یک برنامه را تهیه کنید، لیستی از آنچه که مورد نیاز است و مهمتر از همه زمان زیادی برای خودتان بگذارید. آماده سازی، آماده سازی، آماده سازی! و عجله نکنید

به عنوان یک قاعده کلی، از بالا شروع کنید و رنگ آمیزی نمایید، بنابراین با سقف، دیوارها و سپس کار چوب شروع کنید. ابتدا تمام کارهای رنگی را تمام کنید. اطمینان حاصل کنید که حداقل دو بار رنگ را اجرا کنید.

هنگام انتخاب از یک کارت رنگ، مربع هایی را که دوست دارید انتخاب کنید و آنها را روی کاغذ سفید قرار دهید. این به شما یک ایده را می دهد که چه رنگی واقعا شبیه به نظر می رسد، بدون آنکه توسط آنهایی که در کنار آن قرار دارند تحت تاثیر قرار گیرد.

خدمات نقاشی ساختمان در نیاوران توسط این گروه با حداکثر کیفیت و قیمت منصفانه اجرا می گردد فقط کافیست با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

نقاشی ساختمان محمدی
۰۹۱۹۱۳۱۳۸۸۴
۰۹۲۱۷۱۸۸۱۲۱
۰۹۳۸۶۵۰۸۲۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *