نقاشی ساختمان در ولیعصر

نقاشی ساختمان در ولیعصر
اجرای نقاشی ساختمان در ولیعصر و همه مناطق تهران و کرج پذیرفته می شود.

بهترین نوع رنگ نمای بیرونی که می توانید خریداری کنید

رنگهای بیرونی مبتنی بر لاتکس معمولاً بهترین انتخاب برای پروژه های نقاشی در فضای باز مانند دیوارها و برای بازسازی خانه هست. رنگهای لاتکس به سرعت خشک می شوند ، تمیز کردن آسان است ، و رنگ لاتکس با تغییرات دمای فصلی به خوبی سازگار می شود. با این حال ، در صورت استفاده از رنگ روغن ، امکان حباب و لایه برداری وجود خواهد شد ، بنابراین اگر در حال رنگ کردن یک ست جدید بر روی رنگ موجود هستید ، با ماده استفاده شده قبلی مطابقت دهید.

در پایان کار نقاشی ساختمان ، عمدتاً موضوع زیبایی شناسی مورد توجه قرار می گیرد، اما مواردی وجود دارد که باید به آنها توجه کرد. رنگ های براق مقاوم ترین نوع در برابر صدمه و ساده ترین برای تمیز کردن هستند ، اما یک رنگ براق نواقص را نمایان می کند. براق یا نقاشی های نیمه براق برای تزئینات پنجره و درب های داخلی ایده آل است ، در حالی که نیمه براق انتخاب خوبی برای درب های بیرونی است ، به شرط اینکه درب رنگ آمیزی شده در شرایط خوبی باشد. این رنگ همچنین یک انتخاب مناسب برای آجر است ، زیرا به آب بندی آن کمک می کند.

رنگ نمای بیرونی ، که اغلب به آن با عنوان ساتن نیز گفته می شود ، به خوبی با وینیل ، تخته های چوبی ، یا نمای سایدینگ الیافی که جدیدتر هستند مناسب است.

اگر نمای بیرونی خانه خود را هر چند سال یک بار مجدداً رنگ آمیزی می کنید ، از رنگی استفاده کنید که برای یک دهه یا بیشتر حتی در سخت ترین شرایط آب و هوا دوام بیاورد.

رنگ های بیرونی و پرایمر به دلیل قدرت مخفی بودن ، گزینه های مناسبی برای استفاده با سطوح قدیمی تر ، فرسوده یا آسیب دیده است و می توان مستقیماً روی فلزهای زنگ زده یا چوبهای فرسوده اعمال کرد. چه با استفاده از قلم مو ، چه غلتکی ، چه سمپاش رنگی ، این رنگ آمیزی و رنگ پرایمر مخلوط تمیز ، سطح زیر را کاملاً ماسک کند و تا سالهای آینده تازه و جذاب به نظر می برسد.

 

نقاشی ساختمان در ولیعصر

 

تقریباً تمام رنگ ها می توانند به سادگی به عنوان سدی بین مواد زیرین و رطوبت موجود در خارج باشند اما بعضی از رنگ ها در این زمینه بهتر عمل می کنند از کپک زدن جلوگیری می کنند.

مصالحی که برای ساختن خانه استفاده می شود باید به عنوان یک سیستم بهم پیوسته و نه به صورت جداگانه در نظر گرفته شود ، زیرا همه مواد باید با هم کار کنند. هنگامی که نوعی رنگی را که برای آجر ، گچ و سایر مصالح ساختمانی انتخاب کرده اید و استفاده می کنید ، باید باهم سازگار باشند.

 

رنگ ۱۰۰٪ لاتکس آکریلیک برای استفاده در آجر ، گچ ، چوب ، بتن عمودی و سطوح بی شمار دیگر ایده آل است ، اگرچه می تواند در سایدینگ ، و سایر نواحی نیز کاربرد داشته باشد.

هنگام انتخاب رنگ برای زمین های بیرونی یا کفپوش هایی که افراد در آن غالباً قدم می زنند ، باید رنگی را انتخاب کنید که بتواند در مقابل ترافیک سنگین پا بایستد و همین امر به ایستادن افراد نیز کمک می کند. بعضی رنگ ها فقط برای این نوع کاربردها طراحی شده است و می توان از آن روی چوب یا عرشه های مصنوعی و ایوان ها ، بتن یا آسفالت یا سایر سطوح بیرونی دیگر استفاده کرد. این رنگ یک لایه بافتی را ایجاد می کند که حتی در صورت مرطوب بودن ، کششی را فراهم می کند و در برابر صدمه در اثر بارندگی ، تغییرات دما ، تابش آفتاب و البته پاهای زیادی که در آن می روید مقاومت می کند.

برای اجرای نقاشی ساختمان در ولیعصر با ما تماس بگیرید

بامدیریت محمدی

۰۹۱۹۱۳۱۳۸۸۴
۰۹۲۱۷۱۸۸۱۲۱
۰۹۳۸۶۵۰۸۲۷۰