نقاشی ساختمان در گلشهر

نقاشی ساختمان در گلشهر

انجام خدمات نقاشی ساختمان در گلشهر و تمامی مناطق و محلات تهران و کرج پذیرفته می شود

چیزهایی که باید هنگام نقاشی نمای بیرونی ساختمان بدانید

از انتخاب رنگ مناسب تا آماده سازی نقاشی نمای بیرونی خانه ، ما بهترین پیشنهاد ها را برای نقاشی بیرونی ساختمان به شما پیشنهاد می کنیم.

نقاشی ساختمان در گلشهر

آب و هوا را در نظر بگیرید

قبل از نقاشی، برنامه ریزی کنید. زمان اجرای نقاشی در سال مهم است، بنابراین الگوهای آب و هوایی را در نظر بگیرید. زمان بارندگی در سالی را پیدا کنید و سعی کنید زمان نقاشی، باران و رطوبت کم باشد. رنگ به زمان نیاز دارد تا خشک شود و به سطوح نیز برای نقاشی باید خشک باشد.

کیفیت مهمتر از قیمت

رنگ با کیفیت بهتر به این معنی است که شما در طی سالها کمتر رنگ آمیزی می کنید و زمانی که نقاشی می کنید پوشش بهتری را دریافت می کنید. تکنولوژی و نوع رنگ در چند سال گذشته به طرز چشمگیری بهبود یافته است، با رنگ باکیفیت ، عمر نقاشی طولانی تر خواهد بود. ممکن است کمتر خرج کردن در رنگ برای صرفه جویی در هزینه ها با یک نام تجاری ارزان تر وسوسه کننده باشد، اما کیفیت پایین در نهایت و در بلند مدت باعث ترمیم و پرداخت هزینه بیشتر خواهد بود.

سطوح رنگ آمیزی

رنگ به سطوح کثیف و مرطوب و صاف، خوب جذب نمی شود، بنابراین مطمئن شوید که سطح را کاملا تمیز کنید، اجازه دهید سطح کاملا خشک شود. برای ایجاد یک سطح خوب برای رسیدن به نتیجه عالی، مطمئن شوید که سطح زبر است و یا می توانید سطح را بخراشید.

رنگ آمیزی چوب پوسیده

قسمت هایپوسیده چوب برای نقاشی و رنگ آمیزی بی ارزش هستند، پس قبل از شروع رنگ آمیزی این قسمت ها را تعمیر و یا تعویض کنید

نقاشی ساختمان در گلشهر

استفاده از پرایمر

قاعده رنگ آمیزی، استفاده از یک پرایمر و سپس نقاشی ساختمان است، این روش هنوز هم یک قاعده خوب برای پیروی است، اما فن آوری های رنگ جدید، یکپارچگی رنگ را در یک محصول ترکیب می کند و تولیدکنندگان رنگ ادعا می کنند تعداد ست هایی که باید اعمال کنید را کاهش می دهد. این رنگ های جدیدتر گرانتر است، اما ممکن است قابل مقایسه با خرید پرایمر و رنگ جداگانه باشد. نگاهی به بررسی این رنگ های جدید، و همچنین مشورت از افرادی که از آن را در منطقه شما استفاده کرده اند می تواند مناسب باشد.

قوطی های رنگ را باهم ترکیب کنید

مخلوط کردن قوطی های چند رنگ از همان نوع در یک ظرف بزرگتر، مانند یک سطل ، باعث اطمینان خاطر از اینکه رنگ یکنواخت به سطوح خانه شما اعمال می شود، کمک می کند. در این مرحله رنگ یک دست ایجاد شود.

رنگ آمیزی از بالا به پایین

شروع کار از بالای سطوح و نقاشی رو به پایین، باعث می شود تا کنترل کاملی روی کار داشته باشید، زیرا شما در حال کار با جاذبه مواجه هستید و ریزش قطره های رنگ اجتناب ناپذیر است، اما این روش به شما اجازه می دهد تا از رنگ آمیزی باکیفیت تری برخوردار شوید.

بستن قوطی رنگ ها

پس از پایان روز، درب رنگ های خود را محکم ببندید تا رنگ را از خشک شدن محافظت کنید. باز بودن درب قوطی باعث خشک شدن و خرابی رنگ داخل قوطی خواهد شد.

آمادگی محیط

توجه نمایید که نقاشی کردن می تواند همه جا را کثیف کند پس فراموش نکنید حتما زمین، بوته ها و هر گونه پوشش گیاهی را که در اطراف سطوح نقاشی هستند پوشش دهید. همچنین هر گونه مبلمان، شیلنگ، حوض و غیره را از محل جابجا کنید و یا آن ها را بپوشانید تا از رنگ آمیزی محافظت شود.

گروه ما خدمات نقاشی ساختمان در گلشهر را با بهترین کیفیت اجرا می کند، علاوه بر گلشهر همه مناطق تهران و کرج نیز پذیرفته می شود.

نقاشی ساختمان با مدیریت محمدی
۰۹۱۹۱۳۱۳۸۸۴
۰۹۲۱۷۱۸۸۱۲۱
۰۹۳۸۶۵۰۸۲۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *