نقاشی ساختمان در گیشا

نقاشی ساختمان در گیشا

گروه ما نقاشی ساختمان در گیشا و محلات تهران و کرج را با بهترین کیفیت ارائه می نماید

دکوراسیون خارجی می تواند از ساختمان شما محافظت کند

بازسازی منظم نمای خارجی و نقاشی ساختمان مهم است زیرا از فرسودگی جلوگیری می کند. این کار مخصوصا برای قسمت های چوبی خارجی صادق است. پنجره ها و درب ها به طور منظم نیاز به حفاظت از رطوبت و آب و هوا دارند. تنها استثنا برای چوب های قدیمی چوب هایی مانند بلوط است که بهترین رنگ بدون رنگ است، اما ممکن است از روغن زنی یا سایر روش های سنتی استفاده کنید.

پوشش های خارجی – به عنوان مثال، آهک و گچ – ممکن است نیاز به نقاشی تنفس پذیر داشته باشند، تا از مواد محافظت می کند اما جلوگیری از رطوبت را در دیوار تضمین نمی کند. در خانه های قدیمی، مهم است که اجازه دهیم رطوبت در دیوارها تبخیر شود. دیوارهای آجر، سنگ یا بتنی می تواند ایجاد مشکلات رطوبتی کند و نقاشی مدرن را بدون آسیب رساندن، تقریبا غیر ممکن می سازد.

رنگ مورد علاقه شما

در اغلب موارد، انتخاب رنگ برای خارج از خانه با شماست، هرچند برای ساختمان های قدیمی معمولا به دنبال رنگ های سنتی می گردید. به عنوان مثال، در خانه های قدیمی تر اغلب به رنگ قهوه ای تیره به جای رنگ سفید توجه می شود. رنگ سفید مدرن بسیار روشن و سردتر از رنگ سفید سنتی است. در بعضی مناطق ممکن است استفاده از یک رنگ به صورت یک رویکرد محلی قرار داشته باشد، مانند استفاده از رنگ روشن در نمای ساختمان، پس باید این نکته را مورد توجه قرار داد.

محیط داخلی ساختمان های قدیمی

دکوراسیون داخلی بسیار موضوع سلیقه ایی و شخصی است، اما بعضی چیزها هستند که باید به خاطر داشته باشید. اگر در یک خانه قدیمی زندگی می کنید، ممکن است آثاری از دکوراسیون جالب قبلی داشته باشید. اگر خانه شما یک ساختمان قدیمی مهم است، مراقب تعمیرات باشید.

اگر خانه شما دارای دکوراسیون اولیه (قدیمی) است، ممکن است نیاز به مشاوره و حفاظت از آن داشته باشید، خراشیدن رنگ و یا گچ و آهک ممکن است دکوراسیون های قدیمی شما را خراب کند و امکان بازسازی را از بین ببرد، رنگ آمیزی و چوبکاری ساختمان های قدیمی به جای لایه برداری و صاف کردن سطوح یک کار عادی در طراحی است

سعی کنید با شخصیت خانه خود کار کنید، بدانید که چگونه آن را نگاه کردید و بیشتر از هر ویژگی اصلی تزئینی استفاده کردید، ویژگی های اصلی مانند پانل های دیواری، پرده های گچ، ریل های تصویری و قالب های چوبی در اطراف درب ها و پنجره ها مهم هستند و شما نیاز دارید که آنها را تغییر دهید، بعضی از قسمت ها مانند گچبری و تزئینات سقف ممکن است نیاز به تعمییرات داشته باشند.

رنگ سرب

در خانه شما ممکن است مناسب استفاده از رنگ های سنتی با رنگدانه سرب سفید یا محتوای حلال استفاده شده باشد. با این حال، سمیت آنها به معنی آن است که توسط قوانین زیست محیطی محدود شده و استفاده آنها مجاز نیست و در حذف این نوع رنگ های قدیمی باید ایمنی در برابر سرب رعایت شود

در صورتی که نیاز به نقاشی ساختمان در گیشا و تهران و کرج دارید با ما تماس بگیرید

بامدیریت محمدی

۰۹۱۹۱۳۱۳۸۸۴
۰۹۲۱۷۱۸۸۱۲۱
۰۹۳۸۶۵۰۸۲۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *