نقاشی نمای بیرون ساختمان های قدیمی

نقاشی نمای بیرون ساختمان های قدیمی

مواردی که باید قبل از رنگ آمیزی بیرونی خانه بررسی کنید

رنگ های قدیمی استفاده شده در فضای خارج از خانه می تواند به اندازه رنگ قدیمی استفاده شده در داخل خطرناک باشد، و حتی بیشتر. به این دلیل که غلظت سرب در رنگ های بیرونی می تواند بالاتر باشد. سطوح بالای سرب موجب تاخیر رشد در کودکان می شود و با تشنج و فشارخون بالا در بزرگسالان مرتبط است.

مشکل گرد و غبار سرب در خارج از منزل این است که هنگامی که با خاک ترکیب می شود، برای همیشه در آن وجود خواهد داشت.

طبق گفته کارشناسان سرب در طول زمان زیست زدایی نمی شود و یا در طول زمان ناپدید نمی شود و هزاران سال باقی می ماند.

کودکان در اطراف خانه می توانند در معرض آن قرار گیرند و گرد و غبار سرب را می توان در داخل ردیابی کرد. بنابراین بهترین راه برای جلوگیری از ورود به خاک در ابتدا با استفاده از شیوه های ایمن است.

نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی نمای خانه یک کار چالش برانگیز است که می توانید خودتان انجام دهید و یا از یک نقاش باتجربه کمک بگیرید.
به پیچیدگی های مربوط به رنگ آمیزی یک خانه ساخته شده در قبل از سال ۱۹۷۸ اثرات رنگ سرب را نیز اضافه کنید و بهتر است با استخدام یک نقاش حرفه ای مطمئن شوید که آنها اقدامات ایمنی لازم برای سرب را انجام می دهند.

نقاشی نمای بیرون ساختمان های قدیمی

مراقب رنگ سفید باشید

اگر خانه شما قبل از سال ۱۹۷۸ ساخته شده باشد دارای حداقل یک لایه رنگ سرب هستند. با توجه به اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری، اشاره می کند که خانه های مسن معمولا حاوی پوشش های بیشتری از رنگ سرب هستند و رنگ های قدیمی تر اغلب غلظت بالاتری از سرب دارند.

به عنوان مثال، قبل از سال ۱۹۵۵، رنگ بیرونی سفید اغلب از مخلوط ۵۰/۵۰ روغن لیندن و سرب ساخته شده بود که منجر به غلظت سرب به اندازه ۵۰ برابر بیشتر از آنچه که در سایر رنگهای سرب بود. بنابراین اگر خانه شما از یک رنگ سفید بزگ پوشیده شده باشد، موارد ایمنی را شدیدا اجرا نمایید.

از آنجایی که استفاده از رنگ در مواردی مانند  پنجره ها و درب های اتوماتیک زیاد است در این مناطق معمولا در شرایط بدتری قرار دارد

موارد ایمنی رنگ های قدیمی

برای جمع آوری گرد و غبار سرب قبل از آسیب رساندن به خاک، محوطه باید با ورقه های پلاستیکی که حداقل ۱۰ فوت فراتر از محل کار گسترده باشد. همه درها و پنجره ها را ببندید، پوشش های کف را بپوشانید تا از ورود گرد و غبار رنگ به خانه جلوگیری کنید و از کار کردن در روزهای بادی اجتناب کنید.

همسایگان نزدیک هم پنجره ها و درب های خود را نیز بسته نگه دارند.

در صورتی که می خواهید نمای خانه و ساختمان خود را رنگ آمیزی نمایید می توانید با ما تماس بگیرید تا به بهترین وجه ممکن خانه شما نقاشی شود

نقاشی ساختمان با مدیریت محمدی
۰۹۱۹۱۳۱۳۸۸۴
۰۹۲۱۷۱۸۸۱۲۱
۰۹۳۸۶۵۰۸۲۷۰